Oldalak

2014. január 19., vasárnap

#345


ChanSung: Miért szakítottál velem?
JunHo: Mert haldoklom.
ChanSung: Akkor miért mosolyogsz? 
JunHo: Mert haldoklom a nevetéstől.
*lulz*
Bahahahahaha.
*még mindig lulz*
ChanSung: Amatőr...

(Megjegyzés: Lulz = LOL)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése