Oldalak

2014. május 6., kedd

#1176

Imádom a dalt, a táncot (főleg a táncot :3), de Baek és Kris azokban a sapkákban úgy néznek ki, mint két halász. xddd
Egyszer Luhannak, aztán meg Krisnek van borzalmasan felkötve a haja, blee.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése