Imádom a dalt, de a dalszöveg visz mindent. :3
"Kilenc nulla a bankszámlámon."
"Elpattan tőlem a melltartó pántod."
"Erősen próbálkozol és beleizzadsz, hogy megremegtesd az ágyad."
"Amíg te minden éjjel magadhoz nyúlsz, én minden nap tollat fogok.
Amíg akkora csajok számát kapod, amekkora a farkad
Nálam már a lányok a hangomtól is benedvesednek."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése