Oldalak

2014. április 9., szerda

#1045

Szerintem az egyik legjobb "vegyes" fellépés. *-*
Ailee-t imádom. :)
Niel meg a nagy 'spanom'. :D Ráadásul ebben a videóban nagyon helyes. :3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése