Oldalak

2014. április 9., szerda

Nézd, oszd, lájkold! 2.0

Sziasztok ^^

Először is szeretném megköszönni azoknak, akik szántak ránk 3-4 percet, hogy megnézzék a videónkat (So sweet) és külön köszönet annak a pár embernek, akik lájkoltak is minket. Nagyon sokat segítettetek! :)

Feltöltöttük a másik táncunkat is, ami nem más mint, az I am the best a 2NE1-től. Ezt a videót is meg lehet nézni, osztani és lájkolni is! :D

Nagyon köszönünk mindent. ♥♥♥

Videó megnézéséhez katt ide!


Ui.: Bal oldalra mindkét videót kitettem. :$ 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése