Sziasztok ^^
Először is szeretném megköszönni azoknak, akik szántak ránk 3-4 percet, hogy megnézzék a videónkat (So sweet) és külön köszönet annak a pár embernek, akik lájkoltak is minket. Nagyon sokat segítettetek! :)
Feltöltöttük a másik táncunkat is, ami nem más mint, az I am the best a 2NE1-től. Ezt a videót is meg lehet nézni, osztani és lájkolni is! :D
Nagyon köszönünk mindent. ♥♥♥
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése