Oldalak

2014. május 3., szombat

#1162

F-Dragonnal az egyik kedvenc Tini Top fellépésünk. ^^
Imádom a dalt, a táncot, a ruhákat, na, meg persze a srácokat is. :3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése