Oldalak

2014. február 11., kedd

#572


Zelo: DaeHyun hyung, mosolyogj! 
JongUp: Hyung, jobban mosolyogj vagy meghalsz! Ez igaz. Készen állok!
DaeHyun: Ki vagy te nekem? Nem félek tőled!
YoungJae: Yah!! Jobban tennéd, ha mosolyognál vagy szakítunk!

*mosolyog*

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése