Zelo: DaeHyun hyung, mosolyogj!
JongUp: Hyung, jobban mosolyogj vagy meghalsz! Ez igaz. Készen állok!
DaeHyun: Ki vagy te nekem? Nem félek tőled!
YoungJae: Yah!! Jobban tennéd, ha mosolyognál vagy szakítunk!
DaeHyun: Ki vagy te nekem? Nem félek tőled!
YoungJae: Yah!! Jobban tennéd, ha mosolyognál vagy szakítunk!
*mosolyog*

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése