A-a, ez pont hogy azt jelenti, hogy a te sikertelenségedtől kap fejfájást Zico. :)
Jéééééé, tényleg >< Köszi. :) Rosszul értelmeztem a mondatot xddd
A-a, ez pont hogy azt jelenti, hogy a te sikertelenségedtől kap fejfájást Zico. :)
VálaszTörlésJéééééé, tényleg ><
TörlésKöszi. :) Rosszul értelmeztem a mondatot xddd