Oldalak

2014. február 11., kedd

#580


Awawawwawa. *-*
Imádom őket. Nagyon bejön ez az új BTS stílus, bár JungKook és J-Hope hajával nem vagyok kibékülve, de az összhatás remek. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése