Oldalak

2014. április 6., vasárnap

Nézd, oszd, lájkold!

Sziasztok~

Jelentkeztünk a húgommal egy K-Pop táncversenyre és a segítségeteket szeretnénk kérni! Nagyon sokat készültünk, gyakoroltunk rá, szóval szeretnénk, ha a munkánknak haszna is lenne. :) Nézzétek meg a táncunkat és, ha tetszett, akkor arra kérünk titeket, hogy osszátok meg és/vagy lájkoljátok a videót is. (Azt hiszem a lájkhoz regisztrálni kell.)

Előre is nagyon köszönjük.
♥♥♥

 Videó megnézéshez katt ide!

7 megjegyzés:

  1. Rövid v hosszú a hajad?

    VálaszTörlés
  2. a hosszú hajú a mi imádott Hanank :3

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. milyen kis bunkó valaki hogy lebuktatja Hanat...xddd

      Törlés
    2. jól van HercegNÉ... meg vagy ám jegyezve :DDDD ezért elkaplak a suliban :3

      köszi, F-Dragon a védelmet ^^

      Törlés
    3. most miért haragszol rám Vira? :O

      Törlés
    4. tudod te azt nagyon jól, TITKAKUSZ :D

      Törlés