Sziasztok~
Jelentkeztünk a húgommal egy K-Pop táncversenyre és a segítségeteket szeretnénk kérni! Nagyon sokat készültünk, gyakoroltunk rá, szóval szeretnénk, ha a munkánknak haszna is lenne. :) Nézzétek meg a táncunkat és, ha tetszett, akkor arra kérünk titeket, hogy osszátok meg és/vagy lájkoljátok a videót is. (Azt hiszem a lájkhoz regisztrálni kell.)
Előre is nagyon köszönjük. ♥♥♥
Jelentkeztünk a húgommal egy K-Pop táncversenyre és a segítségeteket szeretnénk kérni! Nagyon sokat készültünk, gyakoroltunk rá, szóval szeretnénk, ha a munkánknak haszna is lenne. :) Nézzétek meg a táncunkat és, ha tetszett, akkor arra kérünk titeket, hogy osszátok meg és/vagy lájkoljátok a videót is. (Azt hiszem a lájkhoz regisztrálni kell.)
Előre is nagyon köszönjük. ♥♥♥
Videó megnézéshez katt ide!
Rövid v hosszú a hajad?
VálaszTörléshosszú hajú lány lennék én:)
Törlésa hosszú hajú a mi imádott Hanank :3
VálaszTörlésmilyen kis bunkó valaki hogy lebuktatja Hanat...xddd
Törlésjól van HercegNÉ... meg vagy ám jegyezve :DDDD ezért elkaplak a suliban :3
Törlésköszi, F-Dragon a védelmet ^^
most miért haragszol rám Vira? :O
Törléstudod te azt nagyon jól, TITKAKUSZ :D
Törlés